Sıkça Sorulan Sorular

  1. Pinkberry konsepti nasıl ortaya çıktı?
  2. Pinkberry çeşitleri neler?
  3. Pinkberry lezzeti nereden geliyor?
  4. Pinkberry dondurulmuş yoğurdun özellikleri nedir?
  5. Pinkberry ürünlerinin kalorileri nasıl?
  6. Pinkberry’de hangi ek lezzetler sunulmakta?
  7. Pinkberry’me istediğim kadar ek lezzet koyabilir miyim?
  8. Pinkberry mağazaları hakkında nereden bilgi alabilirim?
  9. Pinkberry bayilik veriyor mu?Pinkberry konsepti nasıl ortaya çıktı?
Pinkberry’nin hikayesi, restaurant sahibi Shelly Hwang ile, tatlı ve dondurulmuş ikramlar konusunda uzmanlaşan tasarımcı Young Lee’nin yeni bir şeyler yaratmak üzere güçlerini birleştirmesine dayanıyor. Pinkberry’yi ortaya çıkartan bu birliktelik, olağanüstü bir lezzet, heyecan verici bir tasarım ve tüm duyulara hitap eden bir sosyal deneyim yarattı.

Pinkberry çeşitleri neler?
Orijinal Pinkberry’nin yanı sıra, böğürtlen, çikolata-fındık, limon, çilek, bisküvi aromalı Pinkberry çeşitlerimiz de bulunmaktadır.
Pinkberry mağazalarında yılın her dönemi bulabileceğiniz klasikleşmiş bu Pinkberry lezzetleri dışında, sezona uygun olarak değişen farklı dönemsel lezzetler de en taze biçimde sunulur. En güncel menü bilgileri için ürünler bölümünü ziyaret edebilirsiniz!

Pinkberry lezzeti nereden geliyor?
Pinkberry’nin özel dondurulmuş yoğurt karışımı, yağsız yoğurt ve yağsız süt tozu karıştırılarak hazırlanır. Pinkberry, taze meyveler, çikolatalar, gevrekler, kuruyemiş çeşitleri, bal ve pekmez gibi ek malzemeleri kendine özgü lezzetiyle harmanlayarak mükemmel bir tat sunar.

Pinkberry dondurulmuş yoğurdun özellikleri nedir?
Pinkberry, yağsız yoğurt ve yağsız süt tozu kullanılarak hazırlanır. İçinde canlı ve aktif yoğurt kültürleri de bulunmaktadır. Taze meyveler, Pinkberry’nin porsiyon başına düşen besin değerini artırarak vitamin, mineral ve lif desteği sağlar. Ayrıca tüm Pinkberry çeşitleri glütensizdir.

Pinkberry ürünlerinin kalorileri nasıl?
Pinkberry’nin küçük boyu yaklaşık 100 kalori içerir ve yağsızdır. Bu nedenle diyet yapanlar için çok uygun ve hafif bir seçenektir.

Daha detaylı bilgi için...

Pinkberry’de hangi ek lezzetler sunulmakta?
Misafirlerine en taze ürünleri en sağlıklı oldukları mevsimde sunmak Pinkberry için en önemli ilkelerden biridir. Meyvelerimiz taze ve mevsimlik ürünler arasından seçilir ve mağazalarda yine taze olarak servis edilir. Bu nedenle bazı çeşitlerimizin mağazalarımızda bulunurluğu mevsime bağlı olabilmektedir. Dondurulmuş meyve, konserve meyve ya da şurup içinde bekletilmiş meyveler asla kullanılmaz. Taze meyvelerin yanısıra, çikolatalar, gevrekler, kuruyemiş çeşitleri, bal ve pekmez gibi ek lezzetlerimiz de Pinkberry tutkunlarına sunduğumuz farklı çeşitler arasındadır.

Pinkberry’me istediğim kadar ek lezzet koyabilir miyim?
Pinkberry’niz tek başına da çok lezzetli; ancak Pinkberry’nizi bu orijinal tadını kaybetmeden kabınızın aldığı kadar ek lezzetler ile çeşitlendirerek hazırlatabilirsiniz.

Pinkberry mağazaları hakkında nereden bilgi alabilirim?
Türkiye’de bulunan mağazalarımız ile ilgili bilgiye; Nerelerdeyiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Pinkberry bayilik veriyor mu?
Pinkberry, Türkiye’de Ortadoğu’nun önde gelen perakendecilerinden Alshaya Grubu iştiraki olan Shaya tarafından temsil edilmektedir ve bayilik sistemiyle çalışmamaktadır. Tüm mağazalarımız Shaya merkez yönetimi tarafından açılmakta, işletilmekte ve denetlenmektedir.

Pinkberry’nin uluslararası bayilik şartları ile ilgili daha detaylı bilgiye; www.Pinkberry.com/frozen-yogurt-franchise adresinden ulaşabilirsiniz.